Gosia & Łukasz | Wedding in Kraków

Na pewno wiecie jak to jest patrzeć na kogoś i być przekonanym, że tę osobę się skądś zna… A co jeśli ta osoba odwzajemnia to samo spojrzenie? : ) Tak właśnie było na moim pierwszym spotkaniu z Gosią i Łukaszem. Od pierwszego ‘cześć’ patrzyliśmy na siebie z Łukaszem podejrzliwie, w głowie kotłowały się pomysły na to skąd się znamy. Kilka razy próbowaliśmy połączyć historię i fakty ale do niczego to nas nie doprowadziło. Zagadka pozostawała nierozwiązana. Mimo, że nasze spotkanie trwało prawie dwie godziny, czas upłynął nam bardzo szybko. I dopiero na jego sam koniec, Łukasz spojrzał mi w oczy i zapytał ‘Marta a czy ty czasem nie jesteś z Jędrzejowa?’. BINGO! Nagle wszystko nam się poukładało i przypomniało. Okazało się, że w czasach gimnazjum chodziliśmy razem z Łukaszem na sekcję pływacką : )

Gosia i Łukasz poznali się podczas studiów na wycieczce integracyjnej w górach. A dokładniej podczas podróży. Siedzieli obok siebie w autobusie i Łukasz zasypywał Gosię żartami. Pozostawił również po sobie mocne wrażenie, kiedy podczas przerwy przed autobusem, otoczony skandującymi znajomymi pił piwo… z nalewaka : ) Jednak dopiero po tej wycieczce coś między nimi zaiskrzyło. Łukasz zdobył numer Gosi i postanowił się z nią umówić. I tak, od tego pierwszego spotkania zostali parą.

Ich ślub i wesele wypadły w ostatni najcieplejszy weekend września… szczęściarze : ) Gosia i Łukasz życzę Wam żeby Wasze całe życie było tak piękne, radosne i słoneczne jak dzień Waszego ślubu i już nie mogę się doczekać aż spotkamy się znowu, tym razem na plenerze.

M

gosialukasz-004a gosialukasz-003 gosialukasz-005 gosialukasz-006 gosialukasz-007bc gosialukasz-008 gosialukasz-009 gosialukasz-010 gosialukasz-012 gosialukasz-011 gosialukasz-013 gosialukasz-014 gosialukasz-017b gosialukasz-016 gosialukasz-019 gosialukasz-020 gosialukasz-029 gosialukasz-030 gosialukasz-031 gosialukasz-033 gosialukasz-032 gosialukasz-035 gosialukasz-021 gosialukasz-023 gosialukasz-024 gosialukasz-027gosialukasz-026b-editgosialukasz-1-of-1-2

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *