A little bit about me

Kiedy się śmieję robię to głośno, czasem zbyt głośno : )A kiedy przytrafi mi się coś złego traktuję to jako lekcję, uczę się na tym i idę dalej – strasznie nie lubię rozpamiętywania albo analizowania przeszłości. Lesson learned? Good! Now move forward.

Jestem słaba jeśli chodzi o powstrzymywanie się od jedzenia ciast ale za to silna kiedy w grę wchodzą prawa ludzi i zwierząt! Kocham morze i ocean, słońce i kiedy ludzie się do siebie uśmiechają. Moja praca to moja prawdziwa miłość i pasja, ale moja strona duchowa jest dla mnie równie ważna. Moje biuro jest tam gdzie mój laptop… i Lucynka śpiąca na moich kolanach… i dobra kawa.

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

When I laugh I do it loud… sometimes too loud : ) And when something bad happens to me I learn my lesson and move forward. I’m weak when it comes to resisting cakes but very strong when it comes to standing up human and animals rights. I love the sea, sun and seeing people smiling. My work is my true passion but my spiritual side is just as important. My office is where my laptop is… and where I know I can get a nice cup of coffee.

MPORTUGALIAfillers-009

 

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *