Dream Wedding | at Turówka Hotel & SPA ****

When a lot of creative people come together, great things happen. A while ago I spent a whole day in the amazing Turówka Hotel & SPA**** surrounded by beautiful flowers, clothes, decor details, food and what’s the most important beautiful people all thanks to one and only Kasi Michalskiej planner who put this all together to live.

I got to shoot amazing Daria and Adrian, models who were so easy to work with! It’s sometimes hard to get models into this candid love mood that couples have. But with these two the whole shoot went so smoothly. Before taking pictures I talked to them about the whole concept and they got it immediately.

The interiors of the Hotel worked for us just perfectly! The room was elegant yet moody but still with enough amazing soft light to shoot at.

I literally can not wait to co operate with amazing Kasia and Turówka Hotel on the next project or the real wedding.
…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..
Kiedy spora grupa kreatywnych ludzi spotyka się w jednym miejscu zawsze owocuje to czymś cudownym. Wczoraj spędziłam cały dzień we wspaniałym hotelu Turówka Hotel & SPA****otoczona przepięknymi kwiatami i dodatkami ale co najważniejsze świetnymi osobami, w większości dobrymi znajomymi z branży ślubnej, a wszystko to dzięki nie zastapionej wedding plannerki Kasi Michalskiej. Kasiu dziękuję za zaproszenie do tego pięknego projektu!

Miałam przyjemność fotografować cudownych Darię i Adriana. Czasami przy pracy z modeli ciężko sprawić, żeby wyglą dali na zakochaną parę, bo koniec końców nią nie są. Ale z Darią i Adrianem praca była czystą przyjemnością. Z łatwością weszli w swoje role i pozwolili mi w pełni skupić się na robieniu zdjęć.

Wnętrze Hotelu stanowiło piękne tło do naszych zdjęć. Już nie mogę się doczekać kiedy znowu będę mogła pracować z Kasią oraz Turówka Hotel przy podobnym projekcie albo przy prawdziwym ślubie.

Organizacja i koordynacja/ Organiser: Katarzyna Michalska
Miejsce/Venue: Turówka Hotel & SPA****
Modele/Models: Unique Agency Poland Daria / Adrian
Suknia ślubna/Wedding dress: Sylwia Kopczynska
Biżuteria/Jewelery: JP BRIDES
Buty/Shoes: Showroom Ksis
Make Up: Angelika Olsza Make-up Artist
Fryzura/Hair: RUP Coiffeur
Aranżacja, dekoracja, florystyka/Decor & flowers: MA FLEUR
Papeteria/Stationery: Soap Bubble
Garnitury & buty/Suit & shoes: Giacomo Conti
Obrus/Additional decor: Paper Flower Art
Drewniane Krzesła, podtalerze, złote sztućce/Additional decor: Bello Matrimonio-florystyka i dekoracje tel. 509 485 480
Wstążeczki, bieżnik/Additional decor: September

Together with: Elite WeddingKOLOR SELEKTYWNY

 

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *