Karolina & Piotrek | Bukowy Park, Szczecin

To była szybka akcja. Kilka maili, rozmowa na Skype i niemal po chwili siedziałam w samolocie do Szczecina (no dobra, po kilku tygodniach haha). Bo w życiu moi mili niestety bywa tak, że nawet nasze najlepsze plany czasem mogą nie wypalić… Jednak w tym przypadku słowo niestety muszę zamienić na 'całe szczęście’!

Karolinie i Piotrkowi, z przyczyn osobistych, w dość ostatniej chwili odmówił fotograf, a na jego miejsce znaleźli kogo? MNIE!!! A ja z tego powodu nie mogłabym być szczęśliwsza. Bo Karo i Piotrek to osoby do serca i rany przyłóż. Najlepsi! A ich rodziny i przyjaciele? Ahhh szkoda gadać! Zresztą sami zobaczycie na zdjęciach. Byli przepełnieni miłością i radością, że tych dwoje się pobiera. Zero nudy! Za to ogrom śmiechu, pozytywnego wariactwa i łez, ale takich najszczerszych, takich, że zza aparatu sam szukasz najbliższej chusteczki, no bo się normalnie nie da nie ryczeć. Takie rzeczy.

Dodatkowo to ślub pod względem dekoracji i detali dopieszczony do najmniejszego szczególiku, a pod względem pozytywnych i szczerych emocji wypełniony po brzegi! Czyli ślub idealny. A najlepsze jest to, że już wkrótce widzę się z nimi znowu na plenerze w Krakowie i już przebieram na to spotkanie nogami.

Fajna ta moja praca… : )

A oto i lista super podwykonawców. W tym mój osobisty hit! Miłosna Beza! LOVE!

Udostępnij:

1 komentarz

  1. Karolina i Piotrek
    22 sierpnia 2018 / 1:05 PM

    Marta!!! Właśnie obejrzałam Twój wpis na blogu. Znowu się wzruszyłam. Dziękuje w imieniu moim i Piotrka.Zdjęcia są ekstra. Odliczamy dni do Krakowa, stęskniliśmy się za Tobą ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *