Liam Richards | Londyn

Liam Riachards – model, dyrygent, pilot. A do tego zawsze szarmancki i genialnie ubrany! Kiedy go poznałam nie mogłam uwierzyć, że w tak młodym wieku ma tyle pasji i w każdej z nich się realizuje. Co więcej, że pomimo dorastania w trudnym i zepsutym Londynie, jest prawdziwym gentelman’em, nie przeklina i nigdy się… nie spóźnia! Aby każdy model był taki jak Liam – czego Wam jak i sobie życzę : )

Pewnego dnia zadzwonił do mnie Liam i zapytał czy nie mam ochotę na spacer i zdjęcia. Pomyślałam, czemu nie! Gdy szykowałam się w łazience do wyjścia moją uwagę przykuło prosty, kwadratowy kawałek lustra (w które nawiasem mówiąc wpatrywałam się kilkanaście dobrych minut w celu okiełznania moich włosów i twarzy). Sprawdziłam czy dam radę go nieść w jednej ręce i chwilę potem byłam już z nim w metrze jadąc na spotkanie z Liam’em : ) Co zrobić, tak to już czasem jest  z tymi spontanicznymi pomysłami. M

Sesja zdjecia Liam (1 of 8) Sesja zdjecia Liam (5 of 8)Sesja zdjecia Liam (2 of 8) Sesja zdjecia Liam (3 of 8) Sesja zdjecia Liam (4 of 8)

Sesja zdjecia Liam (6 of 8) Sesja zdjecia Liam (7 of 8) Sesja zdjecia Liam (8 of 8)

Model: Liam Richards

Udostępnij:
Liam Riachards - model, dyrygent, pilot.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *