Marta & Tomek | La La Land

I remember when Marta & Tomek told me about their love to La La Land movie. We were just talking about their engagement session so they asked me if it would be possible to do it in La La Land style. You see I’m normally not a huge fan of styled or themed sessions. But this time my answer was an instant „OF COURSE!” because I love this movie just as much as they do.

Marta was going to take care of the outfits and I was going to find perfect L.A. locations in… Kraków. As you can imagine it wasn’t easy. Unfortunately Kraków as a city definitely doesn’t look anything like California. I watched the movie again and started the brain storm hoping I will come up with some good locations. At some point I was extremely fed up  and disappointed because all the places I could think of turned up to be completely opposite of what I was looking for. But somehow, couple of days before our scheduled shoot I realised I may know 2 more places that could work out. And they did!!! I found Mia & Sebastian and their world in the middle of Kraków. How cool is that?

I hope that those pictures will take you back to the La La Land world…

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Pamiętam jak na naszej pierwszej rozmowie Marta i Tomek opowiedzieli mi o ich fascynacji filmem La La Land. A że właśnie wtedy rozmawialiśmy też o ich sesji narzeczeńskiej, powstał pomysł, aby zrobić ją właśnie w takim stylu! Moja odpowiedź była ekspresowa i oczywiście brzmiała 'TAK!’, bo tak samo jak Marta i Tomek mam do La La Land ogromną słabość i uwielbiam wszystko co z nim związane.

Wzieliśmy się zatem do realizacji tego projektu. Marta miała zająć się ubraniami a ja odnalezieniem miejsc przypominających L.A. w Krakowie. Jak się domyślacie nie było to proste. Kraków różni się chyba od Kalifornii wszystkim. Za każdym razem kiedy przychodziło mi do głowy jakieś miejsce, okazywało się, że to nie to. Kilka dni przed sesją czułam się naprawdę załamana, ale jakimś cudem oświeciło mnie i miejsca same się znalazły i do tego były IDEALNE! Razem z Martą i Tomkiem stworzyliśmy historię Mii i Sebastiana na nowo.

Mam nadzieję, że te zdjęcia zabiorą Was w podróż do filmowego świata La La Land….

Udostępnij:

Komentarzy: 4

 1. 25 października 2017 / 7:29 AM

  Genialna sesja! I ta muzyka w tle. Klimat oddany w 100%, na początku nie zauważyłam nawet, że to Kraków! 🙂

  • sputo.marta@gmail.com
   Autor
   3 listopada 2017 / 12:50 PM

   Bardzo się cieszę! CZyli efekt osiągnięty! :*

  • sputo.marta@gmail.com
   Autor
   8 marca 2018 / 3:57 PM

   Dzięki! Jednak Kraków może wygladać jak California 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *