Sara & Darek | Kazimierz

Sara and Darek, married couple for 5 weeks now! They are both very relaxed, happy and of course so in love with each other. I’m so happy they 've chosen me as their wedding photographer. And I’m even more happy that we’ve became friends since then.

For the shoot we met at Kazimierz, Kraków. They both tried to convince me that they are terrible in posing and I will have a lot of work to do in order to take a good picture of them. Of course I didn’t believe them because I hear that from every single couple : ) And I was right! Just look at the pictures – aren’t they natural born models?

To be honest with you, our shoot was a long walk with a lot of talking and taking pictures from time to time. Did I already say I love my job?

______________________________________________________________________________________________________________________________________________

Sara i Darek, małżeństwo od dokładnie 5 tygodni 🙂 Wiecznie uśmiechnięci, zrelaksowani…no i oczywiście bardzo w sobie zakochani! Tak bardzo cieszę się, że miałam okazję być ich fotografem na ich uroczym ślubie i oczywiście na tej sesji. Co więcej mogę śmiało powiedzieć, że podczas tych kilku dni spędzonych razem zaprzyjaźniliśmy się… no ale jak tu się nie zaprzyjaźnić z tak świetnymi osobami?

Pewnego po południa spotkaliśmy się na Kazimierzu w Krakowie. Sara i Darek jak każda para, uparcie twierdzili, że nie wiedza jak zachować się przed obiektywem i że na pewno będę miała z nimi cieżka przeprawę… tiaaa, słyszę to za każdym razem i nigdy w to nie wierzę. Po pierwszym zdjęciu okazało się, że i w ich przypadku się nie pomyliłam! They are natural born models : ) 

Tak naprawdę ta sesja to był przemiły spacer z długimi rozmowami przepleciony przerwami na robienie zdjęć i wypicie pysznej kawy. Czy mówiłam już, że kocha swoja pracę?

SaraDarek-339-2SaraDarekFBlogo-339SaraDarekFBlogo-339-2 SaraDarekFBlogo-340 SaraDarekFBlogo-342 SaraDarekFBlogo-343 SaraDarekFBlogo-341SaraDarekFBlogo-344-1 SaraDarekFBlogo-344-2 SaraDarekFBlogo-344 SaraDarekFBlogo-344-5SaraDarekFBlogo-345 SaraDarekFBlogo-346 SaraDarekFBlogo-347 SaraDarekFBlogo-348 SaraDarekFBlogo-349

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *