Vesna Stajic | Vienna

Vesna is an incredibly talented dancer. And those are not just some nice words, when I say it, I mean it. When she dances the world stops. The only thing you are focused on is her body and the emotions around the dance. Incredible feeling.

A year ago I had an amazing opportunity to create a short film with Vesna that you can watch below. It was an amazing experience to work with some so passionate and talented like her. The film was shot in Vienna in the magical house by the lake.

______________________________________________________________________________________________________________________________________________

Vesna to niebywale utalentowana tancerka. I nie są to po prostu miłe słowa z mojej strony, ja naprawdę wiem o czym mówię. Kiedy Vesna zaczyna tańczyć czas staje w miejscu a świat przestaje się liczyć.  Już kilka razy doświadczyłam tego stanu, kiedy z otwartą buzią podziwiałam ją w 'akcji’. Jeśli Vesna tańczy, to tańczy całą sobą. Każdy jej ruch, spojrzenie, napięty mięsień sprawia, że ma się ciarki na całym ciele!

Rok temu miałam ogromną przyjemność stworzyć z Vesną krótki film, który zamieszczam poniżej. Cudownie było pracować z kimś tak wrażliwym artystycznie i tak utalentowanym jak ona. Film nakręciłyśmy w Viedniu we wspaniałym domu nad jeziorem.

Zdjecia Tancerki L (1 of 3)Zdjecia Tancerki (2 of 8) Zdjecia Tancerki (7 of 8) Zdjecia Tancerki (6 of 8)

AND THEN from marta sputo on Vimeo.

When Kyra and I were in Vienna to shoot for SYLS we decided to add Vesna’s talent on to the fashion pictures. The result you can see below.

______________________________________________________________________________________________________________________________________________

Kiedy byłyśmy z Kyrą Campbell w Wiedniu, ze Style Your Lifestyle, podczas robienia zdjęć wpadłyśmy na pomysł żeby połączyć nasze siły i stworzyć modowy post przepleciony z talentem Vesny. Oto kilka zdjęć z tej sesji.

Additional Vesna (1 of 1) Vesna Additional Logo (1 of 1)Zdjecia Tancerki L (3 of 3) Zdjecia Tancerki (5 of 8)

M x

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *