Zamek w Wiśniczu | Dream Wedding

Cudze chwalicie,
Swego nie znacie,
Sami nie wiecie,
Co posiadacie…

To prawda! Kiedy Lidia powiedziała mi, że do zorganizowania tej sesji mamy do dyspozycji Zamek w Wiśniczu, przyznam, że nie do końca kojarzyłam o jaki zamek chodzi. O zgrozo, musiałam go zgooglować! Efekt poszukiwań wprawił mnie w osłupienie. Patrzyłam na zdjęcia i myślałam – Jaki on wielki! Byłam w szoku, że nigdy wcześniej o nim nie słyszałam. A co najważniejsze, byłam ogromnie podekscytowana, bo wszystko wskazywało na to, że dzięki naszej sesji nadamy mu nowy charakter i pokażemy jakie piękno kryje w sobie, pod kątem organizacji ślubów i wesel.

Zamek w Wiśniczu to wyjątkowe miejsce. Każdy detal opowiada jakąś historię i przypomina nam w jak wspaniałym i autentycznym miejscu jesteśmy. Surowe ściany, piękne sufity, kamienne schody czy drewniane parkiety, wszystko to jest prawdziwe, nietknięte. Widziałam, że nie tylko ja chodzę po zamku i sprawdzam czy mi się to nie śni. Każdy z nas, mimo ogromu pracy, co jakiś czas zatrzymywał się, patrzył przed siebie i chłonął to miejsce.

O naszym drem teamie i jego ciężkiej pracy w minusowej temperaturze mogłabym pisać dłuuugo. Był cudowny, dzielny i niewyobrażalnie kreatywny. Ale, zamiast rozpisywać się na ten temat, wolę, żebyście ten czas spędzili na obejrzeniu efektów naszej pracy. Mam nadzieję, że zachwycą Was tak jak zachwyciły nas i że zapragniecie wybrać się do tego cudownego zamku i zobaczyć na własne oczy jakie piękno kryje w sobie.

M.

Organizacja i koordynacja: Lidia Wandas 5 Events Architekci Ślubów Marzeń
Fotograf: Marta Sputo
Miejsce: Zamek w Nowym Wiśniczu
Modele: Jagoda Wieczorek i Mariusz Pięta Unique Agency Poland
Suknia ślubna Jagody: Sylwia Kopczynska
Florystyka & Dekoracje & krzesła Ghost: BeDeko-kwiatowe atelier Anna Berniak
Florystyka II: Miód Malina – florystyka i dekoracje
Papeteria: Papierove
Biżuteria: White Jasmine
Buty: Showroom Ksis
Tort: Tartelette
Film: mattlummer
Model ubranie, dodatki: Giacomo Conti
Makijaż: Aneta Kusina
Fryzura: Sylwia Niekłań
Sesja zorganizowana w ramach WedCamp II organizowanego przez Katarzyna Michalska & Turówka Hotel & SPA****

  

 

 

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *